خانه / علوم عرفانی / سحر و طلسم / نشانه های عمومی طلسم شدن

نشانه های عمومی طلسم شدن

نشانه های عمومی طلسم و سحر در یک فرد به این صورت است 

۱٫ در رفتار شخصی: این است که فرد در انجام کارهایی که همگان قادر به انجام آن هستند علی رقم اراده و تصمیم راسخ بر انجام آن، خود را ناتوان می بیند.

??????

۲٫ در روابط اجتماعی : علی رقم سعی بر تفاهم و سازگاری با افراد روابطش با دیگران رو به وخامت رفته و به تدریج بدون هیچ دلیل معقولی،کم میلی و بی میلی و تنفر از طرف مقابل در او ایجاد شده و زمینه جدائی و طلاق ایجاد می گردد.
????????
۳٫ اختلالات رفتاری ناگهانی بدون وجود علت مادی وروانی نیز یکی دیگر از نشانه های عمومی سحر و طلست است مثلا عصبانیت شدید و بدون دلیل پزشکی و روان پزشکی و گرفتگی و انزوا و افسردگی شدید می تواند نشانه سحر و طلسم شدن باشد.

???????

۴٫ یماریهای جسمی بدون علت مادی و روانی مانند گرفتگی زبان و حتی لال شدن و یا فلج شدن یکباره و ناگهانی برخی ازاعضای بدن مثل کمر و یا دست و پا نیز می تواند حاکی از طلسم شدن باشد.
?????
۵٫ نشانه عمومی دیگر سحر و طلسم شدن این است که همیشه احساس میکنید که کسی با شما همراهست و در بعضی شرایط شما را زیر نظر دارد.
۶٫ همچنین در اوقات خوابیدن ممکن است بدون علت دچار اضطراب و دلشوره شده و یا در موقع خوابیدن احساس سنگینی در قفسه سینه داشته باشید.

?????

لازم به تذکر است هر اثر مشابه با عوامل و عوارض فوق را فورا دلیل بر تاثیر سحر در زندگی خود نگذارید،چه بسا بسیاری از آنها عوامل محیطی و طبیعی دارد.

?????

امیدواریم از تمامی بلایا و حوادث مربوط به دنیای ماوراء و تاثیرات بد و خانمان سوز آن در زندگی ، مصون و محفوظ باشید.

یا حق ??

 

منبع

 

پاسخی بگذارید